perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kripë në anglisht

Fjalë: kripë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): saline, salt, salting
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kripë, kripë në anglisht, saline në shqip
kripë në anglisht