perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në anglisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): mutineer, rebel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kryengritës, kryengritës në anglisht, mutineer në shqip
kryengritës në anglisht

Fjalë të ngjashme

forcë madhore