perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritje në anglisht

Fjalë: kryengritje (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): insurrection, uprising, revolt, rise, rising, mutiny
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kryengritje, kryengritje ne pallat, kryengritje e vitit 1912, kryengritje e tanzimatit, kryengritje e qershorit ne shqiperi, kryengritje e malsis se madhe, kryengritje në anglisht, insurrection në shqip
kryengritje në anglisht

Fjalë të ngjashme

herët a vonë tufë lulesh