perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në anglisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): back, cross, crux
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në anglisht, back në shqip
kryq në anglisht