perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në anglisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): keepsake, memento, relic, remembrance, reminder, souvenir, token, trophy, memory, recall, recollection, storage, store, freebie, gift, testimonial, flashback, memoir, reminiscence
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në anglisht, keepsake në shqip
kujtim në anglisht