perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në anglisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): anybody, anyone, one, whoever, whosoever, any, either, whichever
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në anglisht, anybody në shqip
kushdo në anglisht