perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në anglisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): alarm, panic, perturbation, scare, stampede, affright, anxiety, awe, fear, fright
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në anglisht, alarm në shqip
kushtrim në anglisht