perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëkurë në anglisht

Fjalë: lëkurë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): complexion, darn, skin, sheepskin, crust, cuticle, peel, rind, hull, husk, nutshell, pod, scale, shell
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht lëkurë, lëkurë në anglisht, complexion në shqip
lëkurë në anglisht

Fjalë të ngjashme

ndarje nga shoqeria