perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëpij në anglisht

Fjalë: lëpij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (1): lick
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht lëpij, lëpij në anglisht, lick në shqip
lëpij në anglisht