perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

largoj në anglisht

Fjalë: largoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): avert, dismiss, remove, abstraction, deletion, deposition, dislodgement, disposal, removal, solution
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht largoj, largoj në anglisht, avert në shqip
largoj në anglisht