perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në anglisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): admit, afford, allow, commit, let, consent, enable, may, permit, presume, facilitate, release
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht lejoj, lejoj në anglisht, admit në shqip
lejoj në anglisht