perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në anglisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): bible, book, paperback, bookish, register, tome
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në anglisht, bible në shqip
libër në anglisht

Fjalë të ngjashme

bhangarh