perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në anglisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): lake, loch
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në anglisht, lake në shqip
liqen në anglisht