perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në anglisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): autarchy, autonomy, freedom, independence, ease, easiness, freer, latitude, liberty
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në anglisht, autarchy në shqip
liri në anglisht