perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llogari në anglisht

Fjalë: llogari (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): bookkeeping, book-keeping, account, accountancy, accounting, settlement, coverage, narrative, relation, relationship
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht llogari, llogaria kontabel, llogari vec llogari tallava, llogari vec llogari, llogari te pagueshme, llogari rrjedhese, llogari në anglisht, bookkeeping në shqip
llogari në anglisht

Fjalë të ngjashme

gatuajme shqip