perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në anglisht

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): eat, gobble, guzzle
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në anglisht, eat në shqip
llup në anglisht