perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lopatë në anglisht

Fjalë: lopatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (11): shovel, battledore, spade, blade, blade-bone, paddle, scapula, shoulder, spatula, trowel, vane
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht lopatë, lopatë në anglisht, shovel në shqip
lopatë në anglisht

Fjalë të ngjashme

tru calling