perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në anglisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (22): agonize, cope, struggle, wrestle, altercation, argue, bicker, dispute, squabble, stickle, wrangle, battle, combat, conflict, contend, fight, militate, scramble, strive, grapple, tackle, oppose
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht luftoj, luftoj në anglisht, agonize në shqip
luftoj në anglisht