perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në anglisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): dale, dell, glen, vale, valley
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht luginë, luginë në anglisht, dale në shqip
luginë në anglisht

Fjalë të ngjashme

breg inc shami tree