perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në anglisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (11): bloom, blossom, cornflower, corn-flower, flower, blow, efflorescence, florescence, height, renaissance, renascence
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në anglisht, bloom në shqip
lule në anglisht