perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në anglisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): tomcat, tom-cat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht maçok, maçok në anglisht, tomcat në shqip
maçok në anglisht