perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në anglisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (24): imperial, majestic, sublime, crack, dandy, excellent, fine, fined, grand, grander, great, hunky-dory, immense, nifty, splendid, stunning, big, bulk, deep, heavy, high, king-size, large, whooper
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht madhështor, madhështor në anglisht, imperial në shqip
madhështor në anglisht