perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marr në anglisht

Fjalë: marr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (56): assume, derive, gain, jockey, lark, receive, take, get, got, procure, have, obtain, diddle, dupe, hoax, impose, kid, quiz, collect, construe, discourage, disfranchise, pick, reclaim, retake, touch, qualify, download, fetch, marry, wed, accede, accent, accept, acclaim, admit, admitted, admitting, adopt, affiliate, embrace, engage, entertain, presume, presuppose, retain, treat, compass, detract, plead, tackle, strip, concern, impound, occupy, recline
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht marr, merrjep traktora, merrjep qen, merrjap, merr taxi, merr, marr në anglisht, assume në shqip
marr në anglisht