perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në anglisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): evening, night, soiree, soirée, vesper
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mbrëmje, mbrëmje në anglisht, evening në shqip
mbrëmje në anglisht