perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në anglisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): dame, gentlewoman, lady, queen
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mbretëreshë, mbretëreshë në anglisht, dame në shqip
mbretëreshë në anglisht