perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në anglisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (44): allude, believe, contemplate, imagine, intend, mean, reckon, think, design, consider, consult, deliberate, meditate, moot, muse, poise, ponder, premeditate, reflect, speculate, weigh, implant, plant, whiteout, arbitrate, deem, judge, opine, presume, suppose, try, understand, account, attention, count, heed, mind, overlook, repute, watch, whereas, trust, cogitate, wonder
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në anglisht, allude në shqip
mendoj në anglisht