perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në anglisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (13): custard, cute, dulcet, honey, honeyed, luscious, mellifluent, mellifluous, soapy, sugary, sweet, sweetie, yam
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në anglisht, custard në shqip
mjalti në anglisht

Fjalë të ngjashme

flamur cela pyetje logjike moj kasolle