perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në anglisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): brume, fog, haze, mist, mistiness, vapour, fogging
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në anglisht, brume në shqip
mjegull në anglisht