perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në anglisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (22): contradict, default, deny, rebuff, refuse, refused, repudiate, revoke, belie, abjuratory, abjure, disavow, disclaim, disown, displace, forswear, supersede, dispute, negate, gainsay, nay, refute
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në anglisht, contradict në shqip
mohoj në anglisht