perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mot në anglisht

Fjalë: mot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): serenity, weather, annum, twelvemonth, year
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mot, mot the gioi, mot test, mot sot, mot ni, mot models, mot në anglisht, serenity në shqip
mot në anglisht