perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në anglisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): procure, purvey, try, aspirant, court, temporize, woo, attempt, endeavour, strive
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në anglisht, procure në shqip
mundohem në anglisht