perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në anglisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): bandsman, musician
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në anglisht, bandsman në shqip
muzikant në anglisht

Fjalë të ngjashme

nuk kuptoj dash gjoka