perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në anglisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (25): against, along, at, for, in, into, of, on, onto, over, per, unto, upon, via, with, about, inside, to, within, after, as, behind, by, pro, too
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në anglisht, against në shqip
në në anglisht