perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në anglisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): build, building, composition, constitution, construction, erection, formation, habit, ship, structure, texture, edifice, fabric, architecture, housing, land, courthouse, house, property
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ndërtesë, ndërtesë në anglisht, build në shqip
ndërtesë në anglisht