perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në anglisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): morrow, tomorrow
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në anglisht, morrow në shqip
nesër në anglisht

Fjalë të ngjashme

punë online bist meaning tulloch lake