perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngarkesë në anglisht

Fjalë: ngarkesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (22): burden, burthen, load, weight, charge, clod, gravity, harder, onus, tax, termination, weightiness, aggravation, cumber, cumbrance, duty, encumbrance, handicap, liability, loading, strain, workload
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ngarkesë, ngarkesë në anglisht, burden në shqip
ngarkesë në anglisht

Fjalë të ngjashme

premtim hajdari modern combat 4