perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në anglisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): because, for, on, that
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në anglisht, because në shqip
ngase në anglisht