perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngutem në anglisht

Fjalë: ngutem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): gain, hasten, hurry, run, haste, hustle, rush
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ngutem, ngutem në anglisht, gain në shqip
ngutem në anglisht