perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në anglisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): hand, palm
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pëllëmbë, pëllëmbë në anglisht, hand në shqip
pëllëmbë në anglisht

Fjalë të ngjashme

varr heaton luftim cira