perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në anglisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): accompany, dissipate, attend, chaperon, escort, enclose
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht përcjell, përcjell në anglisht, accompany në shqip
përcjell në anglisht

Fjalë të ngjashme

fjala pushteti kthej franga ne euro