perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në anglisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): apply, attract, belong, concern, deal, interest, pertain, refer, regard
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht përkas, përkas në anglisht, apply në shqip
përkas në anglisht