perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në anglisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): process, work, compile, elaborate, devise, operate, earn
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht përpunoj, përpunoj në anglisht, process në shqip
përpunoj në anglisht

Fjalë të ngjashme

acid rain pikon kirppis dudi pemë