perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përveç në anglisht

Fjalë: përveç (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): addition, also, apart, aside, beside, besides, beyond, but, else, except, excepting, pose
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht përveç, përveç në anglisht, addition në shqip
përveç në anglisht