perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në anglisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): impatience, restlessness
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në anglisht, impatience në shqip
padurim në anglisht

Fjalë të ngjashme

our house varg band projekti kryesor