perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në anglisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): cash, defray, pay, nominally, quit, acquit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në anglisht, cash në shqip
paguaj në anglisht

Fjalë të ngjashme

ekran split relieve ear pressure