perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në anglisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): few, fewer, inelegant, little, paucity, bit, opportunely, slightly, some, somewhat, sprinkling, handful
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në anglisht, few në shqip
pak në anglisht

Fjalë të ngjashme

aksident ne itali hall of game