perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në anglisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (18): coat, coating, crust, envelope, glazing, integument, layer, sheeting, shell, skin, cloak, gown, greatcoat, great-coat, jacket, mantle, overcoat, topcoat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në anglisht, coat në shqip
pallto në anglisht