perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

para në anglisht

Fjalë: para (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (16): bankroll, boodle, dibs, dough, kale, money, cash, ago, ahead, am, ante, before, by, outside, pre, prior
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht para, para vdekjes albert kamy, para soñar daniela romo, para shikimi i motit, para nga qielli, para ne enderr, para në anglisht, bankroll në shqip
para në anglisht