perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në anglisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): heir, heritor, laird, squire, successor, follower
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pasardhës, pasardhës në anglisht, heir në shqip
pasardhës në anglisht

Fjalë të ngjashme

stoli salted karamel recipes