perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në anglisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): marker, market, marketplace, plaza, fair, mart
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në anglisht, marker në shqip
pazar në anglisht